Mergaitėms

Vaikiški rubeliai pagaminti su meile Lietuvoje. Aukštos kokybės rubai atitiks išrankių klientų reikalavimus. Mūsų drabužėliai pasižymi praktiškumu, patogumu bei kokybe. Siūlome tiek vienspalves, tiek spalvotas, įvairiai margintas, bei dryžuotas sukneles, palaidines, sijonus, džemperius, švarkelius, kelnes, džinsus, šortus mergaitėms.  Mūsų asort...

Vaikiški rubeliai pagaminti su meile Lietuvoje. Aukštos kokybės rubai atitiks išrankių klientų reikalavimus. Mūsų drabužėliai pasižymi praktiškumu, patogumu bei kokybe. Siūlome tiek vienspalves, tiek spalvotas, įvairiai margintas, bei dryžuotas sukneles, palaidines, sijonus, džemperius, švarkelius, kelnes, džinsus, šortus mergaitėms.  Mūsų asortimentą papildo vaikiškos kepurės, movos, kaklaskarės. Visi drabužėliai yra parduodami internetu už palankią kainą. Nuolat papildome mūsų e parduotuve naujomis prekėmis. Visi drabužėlių modeliai gali būti atkartojami. 

Daugiau

Mergaitėms Yra 103 prekių.

Subkategorijos

 • Suknelės, sijonai,...

  Siūlome tiek vienspalves, tiek spalvotas, įvairiai margintas, bei dryžuotas sukneles, sijonus, komplektus, derinius mergaitėms. Audiniai suknelėms ir kitiems rubams yra kruopščiai atrenkami. 

 • Palaidinės, marškinėliai

  Stilingi vaikiški drabužiai pagaminti tik Lietuvoje atitinka aukštos kokybės reikalvimus. Laisvalaikio palaidinės, džemperiai, švarkeliai, marškinėliai mergaitėms yra siuvami iš natūralių audinių. Stilingi, gražūs, praktiški bei patogūs vaikiški rubeliai patinka ir mergaitėms ir jų tėveliams.

  Mūsų kurti drabužiai vaikams yra legvai derinami tarpusavyje. Džemperiai, palaidinės, marškinėliai ir švarkeliai dera prie siūlomų trikotažinių ir džinsinių kelnių.

  Kiekvieną sezoną papildome mylimiems.lt e parduotuve naujomis, mados tendencijas atitinkančiomis prekėmis. 

  Mūsų drabužėliai yra parduodami internetu už patraukią kainą su mažiausiomis pristatymo kainomis. Nemokamai prekes pristatome kai užsakymo suma viršyja 30 Eurų ribą. 

  Vaikiški drabužiai internetu - paprasta ir nebrangu!

 • Kelnės
 • Aksesuarai, dovanos
puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 103 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 103 dalykų